Wie Flipje zegt, zegt Tiel. Wie Tiel zegt, zegt Flipje. Aan deze zin is al wel te zien dat Flipje en Tiel onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Veel instanties maken hier nog steeds wellustig gebruik van. Flipje duikt op in allerlei promotie of/en reclame uitingen. In deze context staat Flipje dan ook volledig los van de jamfabriek en is een icoon geworden van de stad.
Flipje in het straatbeeld
Sinds 2006 staat er op een treinstel van Syntus een flipje afgebeeld dit ter promotie van de streek de Betuwe.
Flipje zelf is bij verschillende activiteiten aanwezig.
De wegwijsflip was een van de vele ingediende projecten uit de Tielse methode die uitgevoerd werd. Dit project was ingediend door Dhr Soetens. Helaas vonden vandalen het leuk om de flipjes van de palen te trekken en werden de Flipjes die nog over waren verwijderd van de palen.
Na aanleiding van de geboorte van onze kroonprinses Amalia heeft Arie van Vliet een felicitatiekaart gemaakt. Alle basisschoolkinderen kregen een kaart om op te sturen naar de gelukkig ouders.
Een vertrouwd gezicht op papier
De fruitcorsovereniging Ingen heeft Flipje gebruikt als een soort boekje om iedereen te bedanken voor hun inzet.
Verkeersouders en 3VO gebruiken Flipje in een oproep om de auto te laten staan en de fiets te pakken.
Ook bij ons thuis
Op 4 augustus 2008 is onze 2e zoon Jeroen geboren, en wederom hebben we gebruik gemaakt van Flipje op het geboortekaartje.
Wellicht bent u Flipje al eens op een bijzondere manier tegen gekomen. Laat het ons weten en mail een foto.








